Koolielu

Ise tehtud jäätisekokteiliga töökast kooliaastast suvevärskusesse

Reede hilishommikul saatsime viimased pääsukesed koduteele ja panime punkti õppeaastale 2021-2022. Enne seda aga jõudsime pesades veel oma taipu teritada ja meeli hellitada.

Alustasime vaikuse pesast, kus iga laps kirjutas kirja iseendale, mis sai kaunistatud ja pitseeritud ning mis jääb õppekeskusesse hoiule kuni järgmise aasta või kohtumiseni. Vaikuse ruumist suundusime keelepessa, et maha pidada kuldvillak inglise keeles õpitud teemadel. Suure ümmarguse laua ümber, kus oli meie kolmas pesa, ootas pi-salakeeles kirjutatud lause, tikumõistatus ja geomeetrilistest kujunditest looma tegemine. Kui mõni ülesanne ei sujunud, siis ajasime naerusuiselt oskamatuse “ühe jalaga suves olemise” kaela ning samas tegime pingutusi, et ikka vajaliku tulemini jõuda. Ja jõudsimegi!

Viimase pesa teerada tõi meid kööki, kus iga laps tegi ise marjaküllusliku jäätisekokteili just selliste maitsete ja koostisosadega, mille järele hing õhkas. Tõesti-tõesti, küll see maitses hästi! Ise tehtud asjal on ikka eriline mekk man. Niimoodi suvemaitseid limpsides ja samal ajal tagasvaadet õppeaastale tehes me vaheaega astusimegi.

Kirjumirjulist ja vahvat suve kõigile!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga