Koolielu

Registreerumine aastaks 2022-2023

Meie esimene õppeaasta hakkab lõppema ja seepärast oleme tehtule tagasi vaatamas. Septembris alustasime 1.-6. ja 7.-9. klassidega, kellele on tuge pakkunud igapäevaselt õpetajad Carmen, Juulika ja Merle. Samal ajal avasime lastehoiu segarühma, mille vedajaks on olnud Aigi. Muusikaõpetaja Colm on viinud reedeti läbi muusikategevusi ning tegelenud ukulele- ja kitarriõpingute toetamisega.

Jaanuaris täienes õppekeskuse õpetajate pere. Meiega ühines Maris, kes on andnud olulise panuse eelkooli osa avamisse ja toimimisse.

Alates 4.perioodist oleme pakkunud lapsevanematele ja teistele soovijatele hispaania keele õpet, mille heaks haldjaks on olnud õpetaja Carmen.

Põgusat läbilõiget aastast näeb siit.

Õppekeskuse ettevalmistused aastaks 2022-2023 on alanud ja me anname teada, et laste registreerimine järgmiseks õppeaastaks on ametlikult avatud.

Seoses osaühingu seadusest lähtuvalt käibemaksukohuslaseks registreerimisega, lisandub meie teenustasu arvetele edaspidi käibemaks. Õppekeskus ISE saab oma tegevusalast lähtuvalt esitada tugiõppe tasu arveid nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga