Koolielu

Sportliku perioodi viimaseks väljakutseks oli matk

Neljanda perioodi projekti sidusaineks oli sport. Iga laps uuris oma lemmispordiala ajaloo ja eeskujude kohta ning avas ennast läbi selle. Valmisid esitlused koos praktiliste tegevustega.

Rikastasime oma liikumistunde ala asjatundjate ja teistmoodi tegevustega. Meil käis külas Hispaania esiliigatiimi Real Vallodolidi eestlasest korvpallur Jaan Puidet, kes avas tippsportlase telgitaguseid ning kelle käe all me korvpalli mängisime. Harrastasime rannasporti ja tundsime suurt rõõmu paljajalu soojas liivas liikumisest. Liikumistundides sai tegeletud erinevate väljakutsete ja mängudega.

Sportlikult kulges ka meie perioodi eelviimane päev. Pidasime maha vahva meeskonnamängu ning edasi asusime Benahavise matkarajale, mille nimeks Sendero Acequia del Guadalmina. Lisaks liikumisrõõmule uurisime raja läheduses kasvavaid taimi. Lähema vaatluse alla said võetud eukalüptipuu, harilik oleander, jaanikaunapuu, lehvikpalm, hiidroog ja korgitamm. Puude ja põõsaste kõrval pakkusid silmailu mitmesugused rikkalikult õitsevad rohtaimed ja kõrrelised. Pildid leiad siit.

Erinevad spordipisikud on ennast lastes ja vanemates mõnusalt sisse seadnud. Mis siis muud, kui spordilustilist vaheaega ja kevadet!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga