Koolielu

Uue aasta esimesed isemoodi jäljed

Algas ISE teine aasta. Esimeste õpilaste ja mängumaa huviliste jäljerajad said meie valgesse majja sisse tallatud. Iga lapse rada on isemoodi.

Meie selle aasta läbivaks teemaks on “Jäljed minu järel”.

Ükskõik, mida sa ka ei teeks, alati jätad sa endast maha jälje. Nii sinu otsused, valikud, teod kui sõnad erinevatel elu ristteedel jätavad oma jälje, olgu see, kas sinu enda, lähedase, võhivõõra või planeet Maa hingesoppi. Ka sisaliku tee kivil jätab jälje, kuigi me seda ei näe. Sulle võib tunduda, et kellegi südamesse jäetud lootuse- või hoopiski valukilluke kaob kiirelt ja märkamatult. Kas ikka? Õnneks ja õnnetuseks mitte, sest mälestus sellest ju jääb. Ka iga mõte, mis tuleb ja läheb, jääb kuhugi alles.

Jälgi jätab see, kes tegutseb. Julge riskida ning samal ajal ka eksida. Ilma esimese sammuta tammud sa vaikselt ühel kohal ega jõua eales pärale. Kui sa aga kord selle sammu ette võtad, valiku teed, pea silmas kõiki ja kõike enda ümber! Iga jälg räägib loo jäljejätja rännakust. Veendu, et see on just See jälg, mille sa endast maha jätta tahad ning kui see on nii, – asu julgelt teele!

Huvitavat rännakut!

Vaata pilte meie esimesest päevast siin.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga